سمینار آموزشی شرکت نوین سیزال صنعت روز جمعه 22 مهر ماه سال جاری با حضور مدیران ارشد این مجموعه و تعدادی از نمایندگان و فروشندگان محصولات سیزال برگزار شد. این سمینار از ساعت 9:30 صبح در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی تهران آغاز و تا ساعت 17:00 ادامه داشت. بیشتر از پنجاه نفر از فعالان حوزه‌ی دکوراسیون داخلی در این سمینار یک روزه با مباحثی مانند فرآیند ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و تکمیل انواع موکت، نظافت و نگهداری انواع موکت و کاربرد محصولات نظافتی پامیس آشنا شدند.

همچنین در بخش پایانی این سمینار دکتر نادر غریب‌نواز، استاد و مشاور بازاریابی، روش‌های نوین معرفی محصول به خریداران را آموزش داده و به سوالات شرکت‌کنندگان در مورد نحوه‌ی صحیح معرفی محصولات شرکت سیزال نوین صنعت به مشتری، پاسخ داد.

به گفته‌ی برگزارکنندگان این سمینار آموزشی، مطالب ارائه شده در این جلسه در سطح مقدماتی بوده و طی ماه‌های آینده سطوح پیشرفته‌تری پیرامون موضوعات مزبور در قالب سمینارهای آموزشی دیگر به فعالان عرصه دکوراسیون داخلی ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌کنندگان در این سمینار از اطلاعات ارائه شده ونحوه‌ی برگزاری رضایت داشتند و نسبت به برگزاری سمینارهای دیگر با مباحث پیشرفته‌تر نظر مثبت خود را ابراز نمودند.

کوتاه سخنی با شما

طبع زیبا پسند ایرانی دیرزمانی است که با آرایه‌ها و پیرایه‌ها آشناست. سفالینه‌ها، آبگینه‌ها، مسینه‌ها و فریشنه‌هایی که در موزه‌های جهان یافت می‌شود، ایرانیان را پنداشته: "هنر نزد ایرانیان است و بس."
پس از یک دوره ناگزیر فطرت، حس زیباپسند ایرانی فیلش هوای هندوستان کرده و البته این‌بار تکنیک و هنر دیگران را نیز به سرمایه خود افزود.
استفاده از کاغذدیواری و پارکت و انواع پرده و مبلمان، برو بیایی به صنف نوپای دکوراسیون داخلی داد. به گونه‌ای که از چپ و راست افراد جویای کار به این کار و کسب که روزگاری پول‌ساز بود روی آوردند. این هجوم نیاز به ارزیابی سره از ناسره را لازم کرد.
موسسه آزمادکور نهادی است که با استفاده از بستر فضای مجازی به این مهم دست می‌یازد و علاوه بر معرفی کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب به نقد و بررسی فعالان این صنف می‌پردازد.
آزمادکور امیدوار است، مخاطبین عزیز این مجموعه را در رسیدن به هدف یاری رسانند.
زندگی‌تان پر از زیبایی باد.

تماس با ما