در ابتدای هر هفته یک نظرسنجی عمومی در کانال تلگرام آزمادکور فعال می‌شود و نظر مخاطبان و فعالان صنف دکوراسیون داخلی را در مورد برندها و متریال‌های مختلف دکوراسیون جویا می‌شود.

شایان ذکر است هر نظرسنجی تا یک ماه بعد فعال خواهد بود و بعد از این مدت متوقف خواهد شد و نتیجه‌ی آن از طریق کانال تلگرام آزمادکور، صفحه اینستاگرام آزمادکور و وب‌سایت آزمادکوربه اطلاع عموم خواهد رسید. سپس با شرکت یا برندی که بیشترین رای را به خود اختصاص داده مصاحبه‌ای ترتیب داده خواهد شد و متن آن در قالب یک گزارش به اطلاع دنبال‌کنندگان آزمادکور خواهد رسید.

بنابراین از مخاطبان و دنبال‌کنندگان عزیز و گرامی مجموعه‌ی آزما دکور صمیمانه تقاضا می‌کنیم در این نظرسنجی‌ها مشارکت نمایند و تیم آزمادکور را در راستای انجام رسالت خود که چیزی جز یاری رساندن به فعالان و مشتریان بازار دکوراسیون داخلی ایران نیست همراهی نمایند.

برای شرکت در نظرسنجی‌های هفتگی لطفاً کانال تلگرام آزمادکور را دنبال کنید: https://t.me/azmadecor

کوتاه سخنی با شما

طبع زیبا پسند ایرانی دیرزمانی است که با آرایه‌ها و پیرایه‌ها آشناست. سفالینه‌ها، آبگینه‌ها، مسینه‌ها و فریشنه‌هایی که در موزه‌های جهان یافت می‌شود، ایرانیان را پنداشته: "هنر نزد ایرانیان است و بس."
پس از یک دوره ناگزیر فطرت، حس زیباپسند ایرانی فیلش هوای هندوستان کرده و البته این‌بار تکنیک و هنر دیگران را نیز به سرمایه خود افزود.
استفاده از کاغذدیواری و پارکت و انواع پرده و مبلمان، برو بیایی به صنف نوپای دکوراسیون داخلی داد. به گونه‌ای که از چپ و راست افراد جویای کار به این کار و کسب که روزگاری پول‌ساز بود روی آوردند. این هجوم نیاز به ارزیابی سره از ناسره را لازم کرد.
موسسه آزمادکور نهادی است که با استفاده از بستر فضای مجازی به این مهم دست می‌یازد و علاوه بر معرفی کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب به نقد و بررسی فعالان این صنف می‌پردازد.
آزمادکور امیدوار است، مخاطبین عزیز این مجموعه را در رسیدن به هدف یاری رسانند.
زندگی‌تان پر از زیبایی باد.

تماس با ما