چاپ
بازدید: 606

 سمینار آموزشی شرکت نوین سیزال صنعت روز جمعه 22 مهر ماه سال جاری با حضور مدیران ارشد این مجموعه و تعدادی از نمایندگان و فروشندگان محصولات سیزال برگزار شد. این سمینار از ساعت 9:30 صبح در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی تهران آغاز و تا ساعت 17:00 ادامه داشت. بیشتر از پنجاه نفر از فعالان حوزه‌ی دکوراسیون داخلی در این سمینار یک روزه با مباحثی مانند فرآیند ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و تکمیل انواع موکت، نظافت و نگهداری انواع موکت و کاربرد محصولات نظافتی پامیس آشنا شدند.

همچنین در بخش پایانی این سمینار دکتر نادر غریب‌نواز، استاد و مشاور بازاریابی، روش‌های نوین معرفی محصول به خریداران را آموزش داده و به سوالات شرکت‌کنندگان در مورد نحوه‌ی صحیح معرفی محصولات شرکت سیزال نوین صنعت به مشتری، پاسخ داد.

به گفته‌ی برگزارکنندگان این سمینار آموزشی، مطالب ارائه شده در این جلسه در سطح مقدماتی بوده و طی ماه‌های آینده سطوح پیشرفته‌تری پیرامون موضوعات مزبور در قالب سمینارهای آموزشی دیگر به فعالان عرصه دکوراسیون داخلی ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌کنندگان در این سمینار از اطلاعات ارائه شده ونحوه‌ی برگزاری رضایت داشتند و نسبت به برگزاری سمینارهای دیگر با مباحث پیشرفته‌تر نظر مثبت خود را ابراز نمودند.